Kthehu lart

​“Neymar është ndër më të mirët, Reali duhet ta transferojë”

​“Neymar është ndër më të mirët, Reali duhet ta transferojë” GazetaExpress

Jose Antonio Camacho beson se Real Madrid duhet të transferojë sulmuesin brazilian, Neymar

Legjenda spanjolle, Jose Antonio Camacho ka thënë se Neymar është një nga lojtarët më të mirë në botë, dhe Real Madrid duhet të tentojë transferimin e tij.

“Mendojë se Reali duhet të transferojë lojtarët më të mirë dhe Neymar është një nga ta”, tha Camacho për Cadena SER.

“Nëse do të mund të nënshkruaja me të, do ta bëja. Ju duhet t’i merrni lojtarët që luftojnë për Topin e Artë”.

Neymar që prej kalimit në PSG verën e kaluar, vazhdimisht është lidhur me një kalim në Santiago Bernabeu. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 06 Mars 2018 17:59
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera