Kthehu lart

Ndeshjet e mbetura të Napolit e Juventusit

Ndeshjet e mbetura të Napolit e Juventusit GazetaExpress

​Një pikë, kaq është diferenca në Serie A mes liderit e vendit të dytë, pas fitores së madhe të Napolit në “Allianz Stadium”.

Napoli e ka mposhtur 1-0 Juventusin në “Allianz Stadium” për ta rihapur seriozisht garën për titull.

Napoli i është afruar Juventusit në vetëm një pikë, 84 me 85 – kur kanë mbetur edhe katër xhiro deri në fund, shkruan Gazeta Express.

Ndeshjet e mbetura të Napolit:

Ndeshjet e mbetura të Juventusit:

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 22 Prill 2018 23:09
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera