Mourinho e hedh poshtë mundësinë që Ronaldo t’i ribashkohet Man Unitedit

Jose Mourinho e ka hedhur poshtë mundësinë që superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, mund të kthehet në Manchester United.

GazetaExpress

Jose Mourinho e ka hedhur poshtë mundësinë që superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, mund të kthehet në Manchester United.

Raportohej se Manchester Unitedi ia ka hapur derën Ronaldos për një ribashkim emocional, me portugezin që tashmë 32-vjeçar dhe i gjendur në një kohë të vështirë në Real, transmeton Express.

Megjithatë, Jose Mourinho ka theksuar se vetëm Real Madridi mund ta ketë një lojtar të llojit të Ronaldos.

“I hedh ujë zjarrit: Cristiano është një lojtar që e duan të gjithë por vetëm një mund ta ketë. E ai klub është Real Madridi, kështu ndiej unë”, ka thënë Mourinho. /Express/ 

Të tjera

Lajmet e fundit