Kthehu lart

Motra e Rita Orës në festë për fitoren e Zvicrës

Motra e Rita Orës në festë për fitoren e Zvicrës GazetaExpress

Të gjithë shqiptarët anë e mbanë nuk kanë mundur të i rezistojnë festimeve për fitoren e ditës së djeshme.

Motra Rita Orws, Elena Ora, ka shpërndarë në Instagramin e saj dy “ Insta Story” duke i etiketuar yjet e kombëtarës zvicrane, Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka. Siç duket, Elena Ora është më shumë se e lumtur me këtë rezultat./GazetaExpress/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 23 Qershor 2018 11:26
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera