Kthehu lart

Monreal në bisedime për ta vazhduar kontratën

Monreal në bisedime për ta vazhduar kontratën GazetaExpress

Mbrojtësi 32 vjeçar është në vitin e fundit të kontratës se tij por nuk është duke kërkuar pensionim

Nacho Monreal shpreson që të adaptohet me metodat rigoroze të stërvitjeve të trajnerit të ri të Arsenalit Unai Emery dhe dëshiron që të prolongon vazhdimin në Londër derisa është duke biseduar për kontratën e re.

“Në këto momente, ne jemi duke biseduar me klubin”, tha Monreal për Evening Standard. “Gjithmonë kam thënë se jam shumë i lumtur në Arsenal. Erdha para gjashtë viteve. Kam marrëveshje shumë të mirë me të gjithë”.

“Ne jemi në kontakt për momentin kështu që mos u shqetësoni për këtë gjë. Jam i lumtur këtu. Kjo është më e rëndësishmja”. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Shtator 2018 20:44
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera