Kthehu lart

Momenti qesharak i tifozëve zviceran pasi shënon Shaqiri

Momenti qesharak i tifozëve zviceran pasi shënon Shaqiri GazetaExpress

Derisa ne në Kosovë të gjithë po festojmë momentin e Xhakës dhe Shaqirit, zviceranët festojnë më ndryshe

Derisa Shaqiri shënoi golin e fitores, dikush nga tifozët e Zvicrës kanë hedhur në drejtim të tij djathin zviceran.

Siç e dini, djathi është njëri prej ushqimeve tradicionale në Zvicër. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 22 Qershor 2018 22:25
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera