Kthehu lart

Milani e Juventusi pas mesfushorit të Liverpoolit

Milani e Juventusi pas mesfushorit të Liverpoolit GazetaExpress

Dy skuadrat italiane kanë shfaqur interesim për mesfushorin e Liverpoolit, Fabinhon, i cili nuk po gjen hapësirë në formacionit bazë.

Sipas Sport Mediaset, Milani ka shfaqur interesim për 25-vjeçarin, pas lëndimeve të Lucas Biglias dhe Jack Bonaventuras, transmeton Gazeta Express.

Kurse Juventusi e sheh si zëvendësues të Emre Can, dhe gjatë afatit të janarit Milani dhe Juve do të dërgojnë ofertat për të.

Liverpooli pagoi 50 milionë euro për brazilian gjatë verës nga Monaco. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 16 Nentor 2018 16:13
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera