Kthehu lart

Milan kërkon vetëm fitore sonte në Spanjë

Milan kërkon vetëm fitore sonte në Spanjë GazetaExpress

Milan ka udhëtuar sonte në Real Betis ku do të përballet me këtë skuadër

Skuadrës italiane i duhet një fitore sonte në mënyrë që në dy ndeshjet e ardhshme të mendojë edhe për kualifikim tutje në këtë garë.

Milan ka 6 pikë por një humbje kundër Betisit dhe një fitore e Olympiakosit do ti dërgonte milanistët në vendin e tretë në grup.

Për këtë shkak, Gattuso ka startuar me një ekip të fortë sonte, ku sulmit i prin Suso, Calhanoglu dhe Borini. /GazetaExpress/

Formacionet zyrtare: Real Betis-Milan

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 08 Nentor 2018 20:01
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera