Kthehu lart

Milan kërkon tre yje të Realit

Milan kërkon tre yje të Realit GazetaExpress

​Milan është duke kërkuar që të përforcohet me tre futbollistë të Real Madridit

Skuadra e Milanit është gati që të shpenzojë miliona euro në transferimin e lojtarëve të rinj, të cilët do të ndihmonin skuadrën të kthehet në krye të futbollit evropian.

Sipas Calciomercato, Milan kërkon të transferojë tre futbollistë të Real Madridit.

Bëhet fjalë për Alaro Moratan, Isco Alcarcon dhe Mateo Kovacic, të cilët po luajnë shumë pak nën drejtimin e Zidane. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 20 Mars 2017 23:10
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera