Kthehu lart

Messi e arriti edhe këtë record sonte

Messi e arriti edhe këtë record sonte GazetaExpress

Messi ka arritur edhe një rekord sonte

Argjentinasi është zyrtarisht lojtari me më së shumti het trika në Ligën e Kampionëve.

Ai ka një het trik më shumë se Ronaldo, i cili ka shtatë, ndërkaq pas Ronaldo me nga tre het trika janë Gomez, Inzaghi dhe Adriano. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 18 Shtator 2018 22:10
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera