Kthehu lart

Saul shënon golin më të bukur në Europa League

Saul shënon golin më të bukur në Europa League GazetaExpress

​Atletico po fiton 1-0 kundër Lokomotivës së Moskës.

Atletico Madridi ka kaluar në epërsi kundër Lokomotivës së Moskës në ndeshjen që po zhvillohet në “Wanda Metropolitano”.

Për 1-0 shënoi një gol shumë të bukur mesfushori, Saul Niguez, në minutën e 22’të. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 08 Mars 2018 19:31
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera