Kthehu lart

Liverpooli në epërsi ndaj Brightonit

Liverpooli në epërsi ndaj Brightonit GazetaExpress

Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Brightonit, në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht në “Amex Stadium”.

Mohamed Salah i kaloi të kuqtë në epërsi me një gol nga penalltia në minutën e 50-të, raporton Gazeta Express.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Janar 2019 17:05
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera