Kthehu lart

Liverpool shënon golin e dytë

Liverpool shënon golin e dytë GazetaExpress

Liverpool ka shënuar golin e dytë kundër PSG

Nga pika e bardhë ka shënuar James Milner në minutën e 36’të. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 18 Shtator 2018 21:39
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera