Kthehu lart

Liverpool barazon rekordin e vet

Liverpool barazon rekordin e vet GazetaExpress

Liverpool e ka arritur këtë sonte

Djemtë e Jurgen Klopp e kanë barazuar një rekord të mëparshëm të tyre pasi që kanë arritur gjashtë fitore radhazi.

Këtë gjë skuadra angleze e kishte arritur për herë të parë në vitin 1961-62.

Pa dyshim favorit për të fituar në të gjitha frontet. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 18 Shtator 2018 23:13
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera