Kthehu lart

Lëndohet ylli i Barcelonës, mungon 3 javë

Lëndohet ylli i Barcelonës, mungon 3 javë GazetaExpress

Super Kupa e Katalonjës të mërkurën mbrëma i ka kushtuar Denis Suarezit me një lëndim, i cili do ta mbajë atë jashtë 15 deri në 20 ditë.

Suarez, si rrallë herë të sezon, ishte titullar ndaj Espanyolit, dhe u detyruar të largohej nga pas pjesës së parë, në një ndeshje që mbaroi pa gola dhe u fitua nga Barcelona pas penalltive, transmeton Express.

Si pasojë, mesfushori spanjoll nuk do të jetë në dispozicion për ndeshjet ndaj Malagas, Chelseat dhe Athletico Madridit.

Pjesëmarrja e tij do të jetë në dyshim edhe për ndeshjet ndaj Sevillas dhe Leganes. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 08 Mars 2018 16:58
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera