Kthehu lart

Krenare për fitoren e Zvicrës edhe motra e Dua Lipës

Krenare për fitoren e Zvicrës edhe motra e Dua Lipës GazetaExpress

Dua si dhe babai i saj Dukagjin Lipa, kanë postuar rreth fitores së djeshme të Zvicrës duke u paraqitur të lumtur sa s`ka më.

Por, as motra e Duas, Rina Lipa, nuk ka mbetur prapa. Ajo përmes

një postimi në instagram, në një Insta Story, ka paraqitur fotografinë e Xhakës
dhe Shaqirit duke bërë simbolin e shqiponjës menjëherë pas golave./GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 23 Qershor 2018 11:40
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera