Kthehu lart

Kosova publikon listën kundër Shqipërisë (Foto)

Kosova publikon listën kundër Shqipërisë (Foto) GazetaExpress

Albert Bunjaki, selektori i Kosovës, ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen miqësore ndaj Shqipërisë

Përzgjedhësi i Kosovës, Albert Bunjaku, në një konferencë për medie e ka shpallur listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e shumë pritur nga të gjithë shqiptarët, atë ndaj Shqipërisë.

Ndeshja miqësore Kosova – Shqipëria do të luhet të premten në stadiumin e Prishtinës. /Express/

Lista e te ftuarve

Portierë:

Samir Ujkani

Visar Bekaj

Mbrojtës:

Ilir Berisha

Loret Sadiku

Fanol Perdedaj

Denis Markaj

Leart Paqarada

Alban Pnishi

Avni Pepa

Mesfushorë/sulmues: 

Enis Alushi

Hekuren Kryeziu

Eroll Zejnullahu

Mergim Brahimi

Besar Halimi

Valmir Sylejmani

Bernard Berisha

Bersant Celina

Shpetim Hasani

Elbasan Rashani


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 10 Nentor 2015 11:03
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera