Kthehu lart

​Kosova publikon listën e lojtarëve kundër Guinesë

​Kosova publikon listën e lojtarëve kundër Guinesë GazetaExpress

Albert Bunjaki, selektori i Kosovës, ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen miqësore ndaj Guinesë.

Përzgjedhësi i Kosovës, Albert Bunjaku, në një konferencë për medie e ka shpallur listën e lojtarëve të ftuar për këtë ndeshje.

Ndeshja miqësore Kosova – Guinea do të luhet të shtunën nga ora 15:00 në stadiumin e Prishtinës. /Express/

Lista e te ftuarve 

Portierë:

Samir Ujkani (Genoa)

Visar Bekaj (Prishtina)

Mbrojtës:

Loret Sadiku (Mersin)

Fanol Perdedaj (FSV Frankfurt)

Denis Markaj (Lugano)

Leonit Abazi (Skenderbeu)

Bajram Jashanica (Skenderbeu)

Ilir Berisha (Orebro)

Leart Paqarada (Sandhausen)

Mesfushorë-sulmues:

Besar Halimi (FSV Frankfurt)

Valmir Sylejmani (Hannover 96)

Imran Bunjaku (Schaffhausen)

Shpetim Hasani (GIF Sundsvall)

Shkelqim Pacolli (Hajvalia)

Bernard Berisha (Skenderbeu)

Liridon Krasniqi (Kedah)

Eroll Zejnullahu (Union Berlin)

Mergim Brahimi (Grashopper)

Erton Fejzullahu (Beijing Gouan)

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Tetor 2015 12:10
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera