Kthehu lart

Komentimi i golit të Shaqirit nga Andin Lokaj bëhet hit në internet

Komentimi i golit të Shaqirit nga Andin Lokaj bëhet hit në internet GazetaExpress

Shaqiri e Xhaka kanë pushtuar mediat botërore, pas golave kundër Serbisë dhe festimeve duke bërë shqiponjën.

Komentimi i Andin Lokajt është bërë gjithashtu hit në rrjetet sociale, pas golave të Xherdan Shaqirit dhe Granit Xhakës.

Në rrjetet sociale po shpërndahet pikërisht komentimi i Andinit te goli i Shaqirit, i shënuar në minutën e 90’, që ia siguroi Zvicrës fitoren kundër Serbisë, ndeshje kjo që përfundoi 2-1.

“O zot, komentatori i RTK-së (kanal shqiptar) për golin e mrekullueshëm të Shaqirit”, ka shkruar një tifoz në videonm e postuar në “Tëitter”, që është pasuar me komente të shumta ndërsa ka tërhequr vëmendje për të huajt edhe shqiponja që bëri Shaqiri. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 23 Qershor 2018 11:00
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera