Kthehu lart

Kjo kafshë ishte e para që parashikoi fitoren e Zvicrës

Kjo kafshë ishte e para që parashikoi fitoren e Zvicrës GazetaExpress

Fitorja e Zvicrës sot ishte parashikuar edhe nga një kafshë

Ishte një dhelpër që pak para ndeshjes me Zvicra- Serbia kishte zgjedhur flamurin e Zvicrës si fituese e kësaj përballje.

Parashikimet e kafshëve janë bërë trendi në këtë Botëror, por dhelpra duket se sot ja ka qëlluar rezultatit. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 23 Qershor 2018 00:06
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera