Kthehu lart

Kështu iu gëzua Taulanti golit të Granitit

Kështu iu gëzua Taulanti golit të Granitit GazetaExpress

Granit Xhaka shënoi në minutën e 55’të të ndeshjes në mes të Zvicrës dhe Serbisë duke barazuar rezultatin.

Futbollisti i Arsenalit gëzoi çdo shqiptar gjithandej.

Më i lumturi pa dyshim ishte Taulanti, vëllai i Granitit.

Taulanti pas golit, teksa Graniti po bënte shqiponjën i është vërsulur ekranit të televizorit për ta puthur të vëllanë që e ka gëzuar sa s’thuhet!

Zvicra mposhti 2:1 Serbinë me golin e Xherdan Shaqirit në minutën e 90'të.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 22 Qershor 2018 22:25
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera