Kthehu lart

Karikatura e ditës

Karikatura e ditës GazetaExpress

​Gonzalo Higuain është personazhi kryesor i karikaturës së ditës

Goal ka publikuar karikaturën e ditës, e cila personazh kryesor ka sulmuesin e Juventusit, Gonzalo Higuain.

Argjentinasi ishte vendimtar në fitoren e Juventusit 1:2 ndaj Tottenhamit dhe kalimin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, duke shënuar golin e parë dhe duke asistuar te goli i Paolo Dybalas. /Express/  

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 08 Mars 2018 10:35
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera