Ka gol në ndeshjen Milan – Arsenal

​Arsenali po fiton 0-1 në “San Siro”.

GazetaExpress

Arsenali ka kaluar në epërsi kundër Milanit dhe po fiton 0-1 në ndeshjen që po zhvillohet në “San Siro”, shkruan Gazeta Express.

Golin e epërsisë e realizoi mesfushori, Henrikh Mkhitaryan, në minutën e 15’të. /Gazeta Express/

Të tjera

Lajmet e fundit