Kthehu lart

Ka gol në ndeshjen Milan – Arsenal

Ka gol në ndeshjen Milan – Arsenal GazetaExpress

​Arsenali po fiton 0-1 në “San Siro”.

Arsenali ka kaluar në epërsi kundër Milanit dhe po fiton 0-1 në ndeshjen që po zhvillohet në “San Siro”, shkruan Gazeta Express.

Golin e epërsisë e realizoi mesfushori, Henrikh Mkhitaryan, në minutën e 15’të. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 08 Mars 2018 19:18
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera