Kthehu lart

Juventusi e kërkon Sanen

Juventusi e kërkon Sanen GazetaExpress

Klubi italian e sheh anësorin e Manchester Cityt si Cristiano Ronaldon e ri.

Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli, është duke e menduar idenë e transferimit të yllit të Manchester Cityt, Leroy Sane, shkruan Calciomercato, transmeton Gazeta Express.

“Zonja e Vjetër” është duke e monitoruar nga afër situatën e gjermanit, dhe sidomos marrëdhëniet e tij me Guardiolan, që duket se nuk janë të mira momentalisht.

City e vlerëson Sanen për 150 milionë euro, dhe kjo jep të kuptojë se Juventusi duhet të pres edhe një ose dy për të pritur deri sa t’i grumbullojë këto para. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 23 Shtator 2018 08:30
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera