Juventus interesohet për yllin e Unitedit

​Juventus ka shprehur interesim për anësorin francez të Manchester Unitedit, Anthony Martial

GazetaExpress

Skuadra italiane është duke e përcjellë situatën e anësorit Anthony Martial, i cili po ka pak minuta këtë sezon.

Sipas The Times, Juventus dëshiron që gjatë verës së ardhshme të tentojë transferimin e Martial.

Kontrata aktuale e Martial skadon në verën e vitit 2019 dhe ende nuk i është ofruar një kontrate e re nga skuadra e Unitedit. /Express/

Të tjera

Lajmet e fundit