Kthehu lart

Jurgen Klopp e pëlqen super mbrojtësin e Realit, e do në Liverpool

Jurgen Klopp e pëlqen super mbrojtësin e Realit, e do në Liverpool GazetaExpress

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, është admirues i madh i mbrojtësit të djathtë të Dani Carvajal, sipas mediumit spanjoll Don Balon.

Mediumi spanjoll pohon se trajneri gjerman dëshiron ta sjellë përfaqësuesin spanjoll në “Anfield”, duke sugjeruar se fondet e mbledhura nga shitja e Philippe Coutinhos do të jenë më shumë se të mjaftueshme për ta transferuar 26-vjeçarin, transmeton Express.

Madridi, megjithatë, do të jetë këmbëngulës duke mos e lejuar Carvajalin të largohet.

Mësohet se as vetë lojtari nuk ka kurrfarë qëllimi ta braktisë “Santiago Bernabeun”. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 08 Mars 2018 14:58
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera