Kthehu lart

‘Jam më fat që jam gjallë’

‘Jam më fat që jam gjallë’ GazetaExpress

Ryan Mason ndjehet i lumtur që është gjallë pas përplasjes që kishte me Gary Cahill

Mesfushori i Hull Cityt, Ryan Mason e pranon se është shumë i lumtur që është gjallë, pas frakturës në kokë që kishte pësuar në ndeshjen ndaj Chelseat.

Ai po ashtu falënderojë të gjithë për mbështetjen dhe kujdesin që kanë treguar ndaj tij.

“Dua të falënderojë të gjithë për mbështetjen që kanë treguar për mua dhe familjen time këto javë”, shkruan Mason në letrën e tij.

“Ka qenë një moment emocional dhe unë ndjehem më fat që jam gjallë, por jam i lumtur që tani jam në shtëpi, ku po pushojë dhe shërohem”. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 31 Janar 2017 23:55
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera