Kthehu lart

Varela: E refuzova Interin

Varela: E refuzova Interin GazetaExpress

Mbrojtësi i djathtë i Penarol, Guillermo Varela, ka pohuar se e kishte refuzuar mundësinë për t’u transferuar në Inter.

Pasi e kishte braktisur Uruguain për të kaluar te Manchester Unitedi, mbrojtësi uruguaian u rikthye te klubi i fëmijërisë në verën e vitit 2017 dhe thotë se nuk po planifikon të kthehet në Evropë në të ardhmen e afërt, transmeton Express.

“Nuk e kam ndërmend të largohem, dua të qëndroj ende prandaj edhe e refuzova Interin”, ka thënë Varela për Radio 1010.

/Express/  

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 25 Janar 2018 15:56
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera