Kthehu lart

Ja çfarë thotë selektori i Serbisë për shqiponjat e Xhakës dhe Shaqirit

Ja çfarë thotë selektori i Serbisë për shqiponjat e Xhakës dhe Shaqirit GazetaExpress

Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri kanë ngritur në këmbë gjithë botëne futbollit me golat e tyre që përmbysën rezultatin e Serbisë.

Të dy shqiptarët kanë ngritur shqiponjat pasi shënuan golat e tyre të mrrekullueshëm ndaj Serbisë.

Për këtë që ndodhi gjatë ndeshjes Serbi – Zvicër, është pyetur selektori i Serbisë Mladen Krstajic

“Nuk kam koment. Nuk merrem me këto gjëra. Unë jam njeri i sportit, dhe do të mbetet kështu”, tha selektori i Serbisë, Krstajic. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 23 Qershor 2018 08:20
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera