Kthehu lart

Ish e dashura e Balotellit shtatzënë me futbollistin francez

Ish e dashura e Balotellit shtatzënë me futbollistin francez GazetaExpress

​Me një foto në rrjetet sociale, Fanny Neguesha dhe Mario Lemina kanë njoftuar se së shpejti do të bëhen prindër

“Në fillim një shikim, më pas një buzëqeshje… Askush nuk e mendonte rrugëtimin që po përshkruanim”, shkruan ish-mesfushori i Juventus, tani pjesë e Southampton, Mario Lemina.

“Gjithçka nisi kur takova dashurinë e vërtetë. Jeton një aventurë të mrekullueshme, që më pas i lë vendin një lumturie të panjohur. Ai shënjestron për të të dhënë forcën e nevojshme për t’u përballur me pengesat me të cilat vihesh në provë gjatë jetës, por para së gjithash, të lejon të shijosh momentet më të bukura”, është përgjigjur në të njëjtën kohë modelja, që u bë famshme për lidhjen që pati me Mario Balotellin. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 06 Mars 2018 19:59
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera