Kthehu lart

Inter eliminohet nga Kupa e Italisë (Video)

Inter eliminohet nga Kupa e Italisë (Video) GazetaExpress

Inter ka pësuar humbje ndaj Lazios me rezultat 1:2 dhe është eliminuar nga Kupa e Italisë

Skuadra e Interit ka pësuar humbje dhe është eliminuar në çerekfinale të Kupës së Italisë, pasi është mposhtur nga Lazio 1:2.

Golat për Lazion në këtë ndeshje i shënuan Anderson dhe Biglia, ndërsa për Interin golin e vetëm e realizoi Marcelo Brozovic. /Express/


Brozovic Goal 1:2 Inter vs Lazio by Ssporti


Felipe Anderson Goal - Inter vs Lazio 0-1  31... by bamixos


Penalty  Goal Biglia L.  (0:2) Inter vs Lazio by ylberenexhipi

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 31 Janar 2017 22:41
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera