Kthehu lart

Hyka debuton me gol në Amerikë (Video)

Hyka debuton me gol në Amerikë (Video) GazetaExpress

Jahmir Hyka e ka nisur me gol aventurën te skuadra amerikane, San Jose Earthquakes

Jahmir Hykës nuk i është dashur shumë kohë për të treguar vlerat te skuadra e re San Jose Earthquakes

Mesfushori i Kombëtares,  i cili iu bashkua skuadrës amerikane vetëm javën e kaluar, ka shënuar golin e parë me fanellën e skuadrës së re, në miqësoren ndaj Sakramento FC (4:1). /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 27 Shkurt 2017 12:15
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera