Kthehu lart

Guardiola: E preferoj seksin më shumë se punën e trajnerit

Guardiola: E preferoj seksin më shumë se punën e trajnerit GazetaExpress

Trajneri i Manchester Cityt ka bërë shaka pas asaj që ka thënë Dani Alves. Brazilian tha ditë më parë se puna e Guardiolas si trajner është më e mirë se marrëdhënia seksuale.

Alves, i cili ka fituar dy tituj të Ligës së Kampionëve me Guardiolan në Barcelonë, i ka bërë këtë komente në dokumentarin e Barcelonës “Merre topin, pasoje topin”, transmeton Gazeta Express.

“Deri më tani e preferoj seksin më shumë”, ka bërë shkak Guardiola në komentet e Dani Alvesit.

“E shoh një listë të madhe që nuk e pëlqen punën time, dhe një listë tjetër që e donë punën time, dhe Dani Alves është njëri prej tyre që e do punën time”. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 09 Nentor 2018 20:39
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera