Kthehu lart

Gol në ndeshjen Liverpool – PSG

Gol në ndeshjen Liverpool – PSG GazetaExpress

Është shënuar goli i parë në ndeshjen Liverpool – PSG

Liverpool ka shënuar me anë të Daniel Sturridge në minutën e 31’të kundër kampionëve të Francës, Paris Saint-Germain. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 18 Shtator 2018 21:35
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera