Kthehu lart

Godet Prishtina, transferon tre ish lojtarët të Kombëtares (Foto)

Godet Prishtina, transferon tre ish lojtarët të Kombëtares (Foto) GazetaExpress

Skuadra e Prishtinës ka bërë goditjen e radhës. Fituesi i Kupës së Kosovës ka transferuar në radhët e saja Armend Dallku, Debatik Curri, Ahmed Jonuzi ....

Prishtina, fituesi i Kupës së Kosovës, ka bërë një goditje të madhe. Bardh e kaltrit kanë transferuar  tre ish lojtarët të Kombëtares: Armend Dallku, Debatik Curri, Ahmed Jonuzi.

Përveç kësaj treshe, Prishtina ka angazhuar edhe Liridon Leci, Lorik Maxhuni, Mergim Pefqeli, përcjell Express.

Kurse, ka vazhduar kontratën me Gentrit Begolli, kurse nga Akademia e klubit, janë promovuar Dardan Sekiraqa dhe Rilind Gerbeshi. /Express/     Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Qershor 2016 14:43
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera