Kthehu lart

Gjyqtari vetëm e prek, simulim qesharak i portierit

Gjyqtari vetëm e prek, simulim qesharak i portierit GazetaExpress

​Portieri i El Nacional, Padilla ka bërë një simulim që nuk është parë shpesh në ndeshjet e futbollit

Në ndeshjen ndaj San Jose, e vlefshme për Kupën Amerikano-Jugore, Padilla u rrëzua kur arbitri e preku në shpatull.

Padilla dëshironte të niste shpejt topin, por gjyqtari nuk e lejoi, pasi ishte duke e ndëshkuar me karton të verdhë, kur ai pastaj ra në tokë duke simuluar. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 08 Mars 2018 13:20
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera