Kthehu lart

​Gerrard e feston si i çmendur golin e Liverpoolit (Video)

​Gerrard e feston si i çmendur golin e Liverpoolit (Video) GazetaExpress

Liverpool dhe Chelsea kanë barazuar 1:1 në derbin e kësaj xhiroje në Premierligë

Chelsea kaloi e para në epërsi me golin e Luiz, ndërsa Liverpool barazoi rezultatin në 1:1 me golin e Wijnaldum.

Ky gol ka gëzuar tej mase legjendën e Liverpoolit, Steven Gerrard, i cili e ka festuar në mënyrë të veçantë golin e barazimit. /Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 31 Janar 2017 23:35
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera