Kthehu lart

Gabon rëndë Etrit Berisha, Atalanta afër eliminimit nga Europa League

Gabon rëndë Etrit Berisha, Atalanta afër eliminimit nga Europa League GazetaExpress

Borussia Dortmundi e ka barazuar rezultatin 1-1 kundër Atalantas në minutën e 83’të pas një pakujdesie nga Etrit Berisha. Schmelzer shënoi për mysafirët, rezultat që mund t’i dërgojë tutje në Europa League.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 22 Shkurt 2018 22:47
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera