Kthehu lart

Formacionet zyrtare: PSG – Real Madrid

Formacionet zyrtare: PSG – Real Madrid GazetaExpress

​Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes PSG – Real Madrid

PSG dhe Real Madrid kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Ndeshjen e parë skuadra spanjolle e kishte fituar me rezultat 3:1 dhe francezëve u duhet një fitore me më shumë se dy gola për të mos u eliminuar.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 06 Mars 2018 19:38
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera