Kthehu lart

Formacionet zyrtare: Milan – Arsenal

Formacionet zyrtare: Milan – Arsenal GazetaExpress

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e parë të 1/8 së finales të Evropa Ligës mes Milanit dhe Arsenalit.

Milan e pret Arsenalin në “San Siro” në ndeshjen e parë të kësaj përballjeje, raporton Express.

Ndeshja do të nisë nga ora 19:00.

Formacionet zyrtare të të dy skuadrave:

Milan: G Donnarumma; Calabria, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Biglia, Bonaventura; Suso, Cutrone, Calhanoglu

Arsenal:

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 08 Mars 2018 17:46
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera