Formacionet zyrtare: Milan – Arsenal

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e parë të 1/8 së finales të Evropa Ligës mes Milanit dhe Arsenalit.

GazetaExpress

Milan e pret Arsenalin në “San Siro” në ndeshjen e parë të kësaj përballjeje, raporton Express.

Ndeshja do të nisë nga ora 19:00.

Formacionet zyrtare të të dy skuadrave:

Milan: G Donnarumma; Calabria, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Biglia, Bonaventura; Suso, Cutrone, Calhanoglu

Arsenal:

Të tjera

Lajmet e fundit