Formacionet zyrtare: Dortmund – Salzburg

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e parë të 1/8 së finales të Evropa Ligës mes Borussia Dortmundit dhe Salzburgut.

GazetaExpress

Dortmundi e pret Salzburgun në “ Signal Iduna Park” në ndeshjen e parë të kësaj përballjeje, raporton Express.

Ndeshja do të nisë nga ora 19:00.

Formacionet zyrtare të të dy skuadrave:

Dortmund: Bürki, Batshuayi, Schürrle, Götze, Reus, Weigl, Dahoud, Schmelzer (C), Toprak, Sokratis, Castro

Salzburg:

Të tjera

Lajmet e fundit