Kthehu lart

Formacionet zyrtare: City – Basel

Formacionet zyrtare: City – Basel GazetaExpress

​Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Manchester City – Basel

Manchester City dhe Basel kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në Etihad Stadium nga ora 20:45. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Mars 2018 19:40
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera