Kthehu lart

Formacionet zyrtare: Atletico Madrid – Lokomotiv Moscow

Formacionet zyrtare: Atletico Madrid – Lokomotiv Moscow GazetaExpress

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e parë të 1/8 së finales të Evropa Ligës mes Atletico Madridit dhe Lokomotiv Moscow.

Atletico e pret Lokomotivin në “ Wanda Metropolitano” në ndeshjen e parë të kësaj përballjeje, raporton Express.

Ndeshja do të nisë nga ora 19:00.

Formacionet zyrtare të të dy skuadrave:

Atletico Madrid:

Lokomotiv Moscow: Pas pak...

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 08 Mars 2018 17:50
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  Të tjera