Kthehu lart

Ekskluzive: Donis Avdijaj merr leje nga FIFA

Ekskluzive: Donis Avdijaj merr leje nga FIFA GazetaExpress

Anësori i Kosovës, Donis Avdijaj, edhe zyrtarisht është i gatshëm për ndeshjen kundër Islandës

Talenti shqiptar i Schlake, Donis Avdijaj, ishte lojtari i vetëm në Kombëtaren e Kosovës që ende nuk kishte të drejtë të luajë.

Por, tashmë talenti kosovar ka marrë përgjigje pozitive nga FIFA dhe do të jetë i gatshëm për Islandën.

Lajmin e ka konfirmuar për Express sekretari i përgjithshëm i FFK-së, Eroll Salihu.

“Donis Avdijan ka marr konfirmimin nga FIFA dhe sot do të jetë i gatshëm për lojë”, ka deklaruar Eroll Salihu ekskluzivisht për Gazetën Express.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 24 Mars 2017 11:40
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera