Kthehu lart

E fejuara e portierit amerikan nuk njeh limite

E fejuara e portierit amerikan nuk njeh limite GazetaExpress

Foto thuajse nudo, që të shfrenojnë imagjinatën. Nora Segura, që njihet më shumë si partnerja e portierit Tim Haward, i ka rritur në maksimum temperaturat në rrjetet sociale.

Modelja e njohur ka postuar në llogarinë e saj në Instagram disa foto, ku shfaqet vetëm me perizoma, që në fakt nuk mbulojnë asgjë.

Portieri amerikan, që është shok skuadre me Shkëlzen Gashin te Colorado Rapids nuk e ka aspak problem, përkundrazi e përkrah në çdo hap partneren e tij, që vazhdon të mahnitë me format saj. /SS/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Dhjetor 2018 16:34
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera