Kthehu lart

Djali i Vokrrit: Ëndrra e babit ishte stadiumi, por edhe kualifikimi dhe fitoret e Kosovës

Djali i Vokrrit: Ëndrra e babit ishte stadiumi, por edhe kualifikimi dhe fitoret e Kosovës GazetaExpress

Djali i ish presidentit të Federatës se Futbollit të Kosovës (FFK), Fadil Vokrri dhe legjendës së Kosovës, ka qenë sonte i ftuar në emisionin “Promenadë vere”

Gramos Vokrri ka thënë se emocionet për këtë mbrëmë ishin më të mëdha dhe se ai është ndier i nderuar që stadiumi ka emrin e babait të tij.

“Normalisht jam ndier mirë”, ka thënë Gramozi në emision.

“Ëndrra e tij ka qenë që ta sheh këtë stadium në këtë ditë dhe ta sheh Kosovën të kualifikuar në gara të mëdha europiane dhe botërore. Shpresojë që këto të realizohen”, ka thënë Gramozi. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Gusht 2018 21:32
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera