Kthehu lart

Dasmë në fushën e blertë, Muça martohet në “Selman Stërmasi” (Foto)

Dasmë në fushën e blertë, Muça martohet në “Selman Stërmasi” (Foto) GazetaExpress

​Gentjan Muça, zv kapiteni i skuadrës së Tiranës ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të kurorëzuar dashurinë me të fejuarën e tij prej vitesh.

Ai tha “po” në një ceremoni të mbajtur para fillimit të ndeshjes kundër Skënderbeut. Edvan Bakaj ishte dëshmitar i celebrimit, së bashku me zëdhënësin e klubit bardheblu, Arbi Laçi, njëherësh i afërm i Muçës.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 16 Tetor 2016 17:13
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera