Cristiano Jr. shënon golin e jetës, çmendet djali i Marcelos

​Cristiano Jr. është duke ndjekur rrugën e babait të tij për t’u bërë futbollist dhe tashmë e ka dëshmuar se është shumë i talentuar

GazetaExpress

Djali i Cristiano Ronaldos ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm në Bernabeu, pas ndeshjes së javës së kaluar me Getafen në kuadër të La Ligas.

Ai një harkim të Lucas Vazquez e ka shndërruar në gol me stilin gërshërë, duke bërë që djali i Marcelos të kap kokën me duar. /Express/

Të tjera

Lajmet e fundit